ZUHAL TANRIVERDİ’DEN İLHAMLAR

Sevgili meslektaşım Zuhal Tanrıverdi grubumuzun çalışmaları için her hafta birbirinden güzel paylaşımlar yapıyor. Ben de kendi köşemde onları paylaşıyorum ancak bu hafta sorduğu sorulara ben de cevap vermek istedim:

Peki şöyle bir geçmiş yıla gitsek mesela 21.12.2019’a o günden bugüne: Kendinize ve yaşamınıza dair neleri farkediyorsunuz?

Kendimi her zamankinden daha donanımlı, bilgili ve deneyimli hissediyorum. Dünyanın bu değişim döneminde biz koçlara çok ihtiyacı olacak.

? Çalıştığınız kurum açısından neler değişti?

Bu sene iş hacmi olarak iyi bir sene olmadı ama ben kişisel olarak bir Koç olmanın yanı sıra yaratıcı düşünceler üreten bir insan ve iyi bir konuşmacı olduğumu fark ettim, bu yönlerimi geliştirdim. Şimdi tüm eski konuşmalarımı yeniden yazıyorum.

? Neler deneyimlediniz? Deneyimleriniz sizin hangi yeni yolları keşfetmenizi sağladı?

Zamandan ve mekandan bağımsız olarak çalışabilmenin de çok yararlı tarafları varmış. Kendime daha geniş bir insan çevresi geliştirdim ve onlardan ilham aldım. O ilhamı yansıtacağım.

Yaşadıklarımın ve öğrendiklerimin farkındalığı ile ;

Koç olmanın ötesine, yani bilgeliğe doğru daha güçlü adımlar atmak istiyorum. Niyetim çok açık ve keyifle bu yöne yürüyorum.

Peki siz Zuhal hanımın sorularına hangi cevapları vermek istersiniz?

Kategoriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir