YENİ YILA GİRERKEN 4

Ve yeni yıla girdik.

Ertelediğimiz her şey şimdi önümüzde duruyor. Geçen yıl yapmaya söz verdiğimiz ama yapamadığımız şeylerin listesi bu yıl yapacağımıza söz verdiğimiz şeylerle daha da büyüdü. Yeni yılın ilk sabahında uyandığımızda fark ettik ki aslında eski veya yeni bir yıl yok, zaman bir süreklilik ve biz arada bir bu gidişin anlık bir fotoğrafını çekiyoruz.

Aslında dünya olarak yeni bir yıla olmasa da yeni bir çağa virüs ile birlikte girdik, yaşamlarımız değişti. Şimdi bu değişimin bizi nereye götüreceğini sorguluyoruz.

Bana umut veren şey Linkedin’de içerik üreten, düşünce yaratan ve ilham veren değerli katılımcılar. Türkiye’de çok iyi yetişmiş dünyayı çok yakından takip eden çok değerli bir insan grubu var. Bizi geleceğe taşıyacak olanlar da bu insanlar. Sürekli olarak bu içerikleri okuyorum, hepsiyle aynı düşüncede olmasam da farklı görüşleri merakla takip ediyorum. Ben kendime göre bu gelişime bir şeyler katmaya devam edeceğim.

Geçmiş hatalarım için kendimi affettim. Daha yapılması gereken çok koçluk projesi ve eğitimlerim var. Dış pazara açmam gereken kobilerim var. Onlar bunu bilmeseler de ben biliyorum. Yaşamı geriye doğru yaşayamayız ama ileri doğru yelken açarken geçmişten dersler alabiliriz.

Tüm Linkedin dostlarımıza güzelliklerle dolu bir yıl diliyorum. 🙂

Kategoriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir