KADINLAR GÜNÜ ÜZERİNE-2

Annemin vefatı dolayısıyla bana taziye mesajı göndermek için yazan, telefonla arayan tüm dostlarıma içtenlikle çok teşekkür ederim. Bu kadar sevenim olduğunu bilmiyordum, gerçekten şaşırdım, çok mutlu oldum.

Önümüzdeki 8 Mart tüm dünyada kadınlar günü olarak kutlanacak.

Linkedin’de yazan paylaşan tüm erkek dostlarımız, gelin önümüzdeki pazartesi günü ailemizde, çevremizde olan kadınlar için güzel bir şeyler yapalım. Çiçek almak, çikolata vermek gibi alışılmış ritüellerin ötesine geçelim.

Benim önerim o gün ailenizden, iş yerinizden veya sosyal çevrenizden 10 kadın ile konuşun, nasıl olduklarını sorun, hayallerini öğrenin, onlar için güzel bir şey yapın. Ama çiçek ve çikolatayı da sakın ihmal etmeyin.

Ben o gün isteyen kadın arkadaşlarımıza gönüllü olarak müzikal koçluk yapmak istiyorum. Bunun bildiğiniz koçluktan teknik olarak bir farkı yok, sadece müzik çalarak duyguları düşünceleri daha özgürce açığa çıkartıyorum.

Bir günde 10 kişiye bunu yapamam ama bir hafta içerisinde tamamlayabileceğimi düşünüyorum. İlgilenen tüm kadın arkadaşlarımız bana özel olarak yazsınlar, zaman belirleyelim.

Evet çikolata ve çiçek konusunu da unutmadım, pandemi olsa da cesur kuryelerimiz var, kutuba bile hediyenizi teslim edebilirler.

Tüm kadın arkadaşlarımız, kadınlar gününüz kutlu olsun.

Kategoriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir