GALATASARAY BARCELONA MAÇI ÜZERİNE

Bu gece Galatasaray Barcelona ile karşılaşacak. Ben bir Galatasaray taraftarıyım, fanatik değilim, Galatasaray’ın temsil ettiği değerleri benimsediğim için bu takımı seviyorum.

Gazetelerde okudum ki dün gece Galatasaray taraftarları Barcelona takımının kaldığı otelin civarında gösteri yapmışlar misafir takımı uyutmamışlar. Umarım bu haber doğru değildir.

Bir başka haberde bu gece kendi sahamızda seyircimiz misafir takıma cehennemi yaşatacakmış.

Sevgili Galatasaraylılar lütfen dinleyin. Futbol sahada oynanır sahada kazanılır. Misafir takımı uyutmayarak yenip şampiyon olmuş bir takım tarihte yoktur. Sahadaki ses ve ışık gösterileri bir şov olmaktan öteye gitmemelidir. Asıl olan akıl ile, teknik ile iyi ve etkili oynamaktır.

Bir maçın üç neticesi olabilir, yenilmek de yenmek de mümkündür ama asıl olan doğru olarak elinden gelen en iyi şekilde mücadele etmektir. Yenilebilirsiniz ama asla mağlup olmazsınız, hatalarınızdan öğrenerek daha iyi bir takım olabilirsiniz.

Galatasaray büyük bir takımdır, kıskanılacak güzellikte bir tarihimiz var. Lütfen güzel bir maç olsun, iyi olan kazansın.

Son söz:

Şampiyonluk büyük reisimin içeresinde yıldızın parladığı anlardır ve o reisimin içerisinde esas olan Galatasaray değerlerini yaşatmaktır.

Kategoriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir