HANGİ OTOMOBİL

Hangi Otomobil

Koçluk kelimesi İngilizcede eski devirlerde kişiyi bir yerden bir yere araba ile taşıma anlamına gelir. Günümüzde ise biz koçlar insanlara ruhsal boyutta arzu ettikleri yerlere gitmeleri için yol arkadaşlığı yaparız.

Bana göre bu bir otomobil yolculuğuna da benzetilebilir.
Otomobil denen şey de sizi aslında bir noktadan diğer noktaya götüren bir araçtır ama bu dünyada sonsuz sayıda, markada ve modelde otomobil vardır. Çünkü her insanın otomobilden beklediği şey farklıdır. Otomobil bir taşıma aracından sofistike zevklere, sürüş keyfinden kişilik ifadesine kadar bir çok şey için kullanılabilir.

Koçlar da çok çeşitlidir, insanların onlardan beklediği yolculuklar da farklıdır. Mühim olan ne istediğinizi ve neden istediğinizi bilmektir, o zaman koçunuz sizi gezdirir, farkındalıklar dünyasına götürür, seçenekler buketini önünüze koyar, otomobilinizden indiğinizde veya koçunuzdan ayrıldığınızda istediğiniz yere varmış olursunuz.

Ben kendimi klasik bir otomobil olan 1965 model Mercedes SL’ye benzetiyorum. Ancak dış görüntü değişmemiş bile olsa kaputundaki altında en son teknoloji var. Yani geçmişin zerafetini geleceğin teknolojisi ile birleştiren bir Koç, denenmiş, güvenilir, ilham veren.

Siz bir otomobil olsanız hangi model olmak isterdiniz ve neden o modeli seçerdiniz?

Kategoriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir