ŞEKER BAYRAMI ÜZERİNE

Yarın Şeker bayramı başlıyor. Ben çocukken bu bayram insanların birbirini ziyaret ettiği, dargınlıkları bitirildiği ve sevginin her şeyin üstüne çıktığı bir sosyal olaydı.

Zamanla bayramlar şehir ve acımasız iş hayatından bunalmış insanların bir kaç gün dinlenmek için başka şehirlere koştuğu bir fırsat haline geldi. Geçen sene başlayan virüs salgını yıllardan beri ilk defa bizleri evlerimize çiviledi. Olumsuz bir şey olmasına rağmen bu kapanış belki de ilk defa hoyratça yaşadığımız bu dünyaya yeniden farklı bir gözlükle bakmamıza sebep oldu.

Sadece salgın değil teknolojideki gelişmeler de bizim önceliklerimizi, değerlerimizi etkiledi, yepyeni bir dünyaya doğru yelken açtık, tam olarak da nereye varacağımızı bilemiyoruz.

Gelin bu bayramda el ele verelim, herkes kendi imkanları içerisinde çevresindeki ihtiyaç sahiplerine bir konuda destek olsun, yardım etsin. Yaptığınız güzel şeyi kimseler bilmesin, onu en değerli yerde, gönlünüzde saklayın, siz bilin yeter. Ben bu bayramda yardım edeceğim bir kaç aile seçtim, onları sevindireceğim.

Bir Koç olarak ayrıca perşembe ve pazartesi arasındaki dört gün boyunca isteyen sekiz kişiye gönüllü olarak koçluk desteği vermeye hazırım, bir mesaj atın, randevulaşalım yeter.

Tüm Linkedin dostlarımızın bayramlarını içtenlikle kutluyorum.

Kategoriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir